Як прибрати тріщину на лобовому склі

Чи замислювалися ви коли-небудь, наскільки важливим є лобове скло для безпеки водія та пасажирів? Адже саме через нього ми сприймаємо дорожню ситуацію навколо. Тож навіть невеличка тріщина чи скол на лобовому склі автомобіля можуть стати причиною серйозних наслідків:

  • По-перше, існує ризик подальшого поширення тріщини та збільшення зони пошкодження. Адже лобове скло постійно зазнає механічних навантажень під час руху авто. Тому навіть з самого початку непомітна тріщина може швидко перерости на великий скол чи тріщину, які вже не підлягатимуть швидкому домашньому ремонту.
  • По-друге, будь-які подряпини, сколи чи тріщини погіршують видимість крізь лобове скло, особливо в темний час доби. Це збільшує ймовірність непомітити якусь перешкоду на дорозі чи інше авто. Відповідно зростає ризик пригоди чи ДТП за участю водія з пошкодженим лобовим склом.

Отже пошкодження на лобовому склі становлять пряму загрозу безпеці водія та пасажирів автомобіля. Адже через погіршену видимість водій може не впоратися з керуванням чи наїхати на перешкоду на дорозі. Тому вкрай важливо якомога швидше усунути будь-які сколи, тріщини чи подряпини на склі або замінити його на нове. Одним з доступних варіантів буде використання ремкомплекту для ремонту лобового скла Windshield Repair Kit або подібного йому.

windshield repair kit

Також у цій статті ми розглянемо, чому вкрай важливо оперативно вирішувати проблему пошкоджень на лобовому склі. Дізнаємося, які критерії допускають можливість швидкого ремонту скла в домашніх умовах. А також – крок за кроком розберемо, як прибрати тріщину чи невеличкі подряпини на лобовому склі самостійно за допомогою спеціальних наборів. І звичайно, дамо кілька корисних порад, як уникнути таких неприємностей у майбутньому.

Отже, якщо ви стикнулися з проблемою пошкодженого автомобільного скла – ця стаття саме для вас.

Ремонт лобового скла – як зробити дешевше?

Найгірший випадок – це коли в лобове скло несподівано потрапляє камінь або, що ще гірше, гострий предмет, викинутий з автомобіля, що їхав попереду. Часто, після такого контакту, лобове скло тріскається, що призводить до величезних витрат для автовласників. Якщо лобове скло має спеціальні датчики, то доведеться дорого заплатити. Ремонт автомобільного скла в такому випадку неминучий, але, на щастя, є способи, за допомогою яких ми можемо зробити це дешевше.

Варто знати, що в більшості автомобілів лобове скло ламіноване і склеєне. Бічні вікна, з іншого боку, виготовлені із загартованого скла. Якщо з’являються відколи, можливо, не варто ремонтувати лобове скло.

Швидкий ремонт автомобільного скла – як це робиться?

Пошкодження лобового скла автомобіля – поширена проблема на дорогах. На щастя, невеликі відколи й тріщини можна швидко і недорого відремонтувати своїми руками, не звертаючись до автосервісу. Для цього потрібні спеціальні набори для ремонту, за допомогою яких можна зафіксувати пошкоджену ділянку і запобігти подальшому поширенню тріщин. Один з таких — ремкомплект для ремонту лобового скла Windshield Repair Kit.

За його допомогою процедуру ремонту можна почати прямо на місці, оскільки важливо зафіксувати пошкоджену ділянку. Все, що вам потрібно зробити, це завжди мати в багажнику спеціальний набір Windshield Repair Kit. На крайній випадок підійдуть скотч або клейка плівка. Застосувавши такий захист, ви зможете продовжити свою подорож, не турбуючись про те, що бруд або пісок потрапить в зону відколу на склі.

Ремонт лобового скла необхідно проводити, якщо:

  • діаметр відколу не перевищує 22-25 мм,
  • довжина поздовжньої тріщини не більше 15 см,
  • скол знаходиться не ближче 10 см від будь-якого краю лобового скла,
  • не знаходиться безпосередньо в полі зору водія.

Для того, щоб якісно відремонтувати лобове скло в домашніх умовах або в гаражі, треба купити ці набори. Ціни на такі пристосування для швидкого ремонту коливаються від 250 до 400 гривень і вони дозволяють видалити частинки повітря з місця тріщини.

Чи можна відремонтувати лобове скло без відвідування майстерні?

Як ми вже згадували вище, для ремонту тріснутого лобового скла можна використовувати спеціальні ремонтні набори. Спочатку ми заповнюємо тріщину клеєм за допомогою інтуїтивно зрозумілого і точного аплікатора. Потім закріплюємо осколок плівкою і обережно притискаємо його на місце.

Це робиться для того, щоб видалити бульбашки повітря, які утворюються під полімерною плівкою. Зазвичай ремонтні набори вже працюють на склі протягом декількох хвилин. Якщо осколок видовжений, ми просто заповнюємо його клеєм без використання аплікатора. Хоча пошкодження скла не зникне повністю, порожнина не буде такою помітною, як при ударі. Зазвичай ремонтні набори можна використовувати багато разів. Тільки клей для лобового скла може засохнути, і вам доведеться купувати новий.

Ремонт лобового скла автомобіля за допомогою готових наборів дуже швидкий, простий та інтуїтивно зрозумілий. Ніяких навичок не потрібно, все, що вам потрібно зробити, це акуратно і точно заповнити скол або тріщину клеєм.

Хоча ремонт лобового скла досить простий у виконанні, ми також можемо спробувати подбати про те, щоб уникнути подряпин. Наприклад, давайте відмовимося від використання скребків під час прибирання снігу взимку і замінимо їх на спеціальну автомобільну хімію, яка є повністю безпечною для автомобіля. Подряпини, отримані взимку, найбільше турбуватимуть нас навесні та влітку, оскільки подряпини на лобовому склі дуже неприємні і погіршують видимість водія.

Набори для ремонту скла Windshield Repair Kit також часто використовуються для усунення невеликих сколів на кузові автомобіля. Прозорий клей безпечний для кузова і лакофарбового покриття, тому ми можемо недорого приховати дефекти зовнішнього вигляду автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *