Як прибрати тріщину на лобовому склі

Ось така неприємність може трапитися з будь-яким автомобілістом – під час руху по дорозі, особливо по шосе, в лобове скло може потрапити маленький камінчик. У такому випадку на склі утворюється осколок. Ймовірність того, що водій встигне зреагувати на це і уникнути небезпеки, дуже мала.

Ремонт лобового скла – як зробити дешевше?

Найгірший випадок – це коли в лобове скло несподівано потрапляє камінь або, що ще гірше, гострий предмет, викинутий з автомобіля, що їхав попереду. Часто, після такого контакту, лобове скло тріскається, що призводить до величезних витрат для автовласників. Якщо лобове скло має спеціальні датчики, то доведеться дорого заплатити. Ремонт автомобільного скла в такому випадку неминучий, але, на щастя, є способи, за допомогою яких ми можемо зробити це дешевше.

Варто знати, що в більшості автомобілів лобове скло ламіноване і склеєне. Бічні вікна, з іншого боку, виготовлені із загартованого скла. Якщо з’являються відколи, можливо, не варто ремонтувати лобове скло.

Швидкий ремонт автомобільного скла – як це робиться?

Ремонт лобового скла можна почати прямо на місці, оскільки важливо зафіксувати пошкоджену ділянку. Все, що вам потрібно зробити, це завжди мати в багажнику скотч або клейку плівку. Застосувавши такий захист, ви зможете продовжити свою подорож, не турбуючись про те, що бруд або пісок потрапить в зону відколу на склі.

Ремонт лобового скла необхідно проводити, якщо:

  • діаметр відколу не перевищує 22-25 мм,
  • довжина поздовжньої тріщини не більше 15 см,
  • скол знаходиться не ближче 10 см від будь-якого краю лобового скла,
  • не знаходиться безпосередньо в полі зору водія.

Для того, щоб якісно відремонтувати лобове скло в домашніх умовах або в гаражі, ми можемо скористатися спеціальними ремонтними наборами. Ціни на такі пристосування для швидкого ремонту коливаються від 250 до 400 грн. і вони дозволяють видалити частинки повітря з місця тріщини.

Чи можна відремонтувати лобове скло без відвідування майстерні?

Як ми вже згадували вище, для ремонту тріснутого лобового скла можна використовувати спеціальні ремонтні набори. Спочатку ми заповнюємо тріщину клеєм за допомогою інтуїтивно зрозумілого і точного аплікатора. Потім закріплюємо осколок плівкою і обережно притискаємо його на місце.

Це робиться для того, щоб видалити бульбашки повітря, які утворюються під полімерною плівкою. Зазвичай ремонтні набори вже працюють на склі протягом декількох хвилин. Якщо осколок видовжений, ми просто заповнюємо його клеєм без використання аплікатора. Хоча пошкодження скла не зникне повністю, порожнина не буде такою помітною, як при ударі. Зазвичай ремонтні набори можна використовувати багато разів. Тільки клей для лобового скла може засохнути, і вам доведеться купувати новий.

Ремонт лобового скла автомобіля за допомогою готових наборів дуже швидкий, простий та інтуїтивно зрозумілий. Ніяких навичок не потрібно, все, що вам потрібно зробити, це акуратно і точно заповнити скол або тріщину клеєм.

Хоча ремонт лобового скла досить простий у виконанні, ми також можемо спробувати подбати про те, щоб уникнути подряпин. Наприклад, давайте відмовимося від використання скребків під час прибирання снігу взимку і замінимо їх на спеціальну автомобільну хімію, яка є повністю безпечною для автомобіля. Подряпини, отримані взимку, найбільше турбуватимуть нас навесні та влітку, оскільки подряпини на лобовому склі дуже неприємні і погіршують видимість водія.

Набори для ремонту скла також часто використовуються для усунення невеликих сколів на кузові автомобіля. Прозорий клей безпечний для кузова і лакофарбового покриття, тому ми можемо недорого приховати дефекти зовнішнього вигляду автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *