Як відкрити BMW, якщо сів акумулятор?

Як відкрити БМВ, якщо сів акумулятор? Цим питанням задаються багато людей, які не стежили за зарядом акумуляторної батареї. У цій статті ми розповімо про шляхи вирішення цієї проблеми, ознаки потреби заміни АКБ, і про види цих деталей. Автомобілі виробництва компанії BMW вважаються дуже якісними і красивими в плані дизайну, за рахунок чого вони користуються величезною популярністю.

Способи вирішення проблеми

Можливість відкрити автомобіль залежить від новизни вашої моделі, в даному списку ми перерахуємо більше способів для старих моделей.

Розповімо докладніше про деякі можливості

  • Якщо ви маєте ключ, то ви можете відкрити машину з його допомогою. Ключ необхідно вставити в замок водійських дверей. Не відпускаючи ключ, підніміть дверну ручку і проверніть його далі після чого двері відчиняться.
  • У разі не сучасного ZKE необхідно з номерного підсвічування витягнути ліхтар і лампу з нього. Далі на клеми потрібно подати 12-вольтові лампочки і машина відкриється. Цей спосіб може не спрацювати в разі рестайлінгового авто.
  • В останньому методі необхідне використання домкрата, а саме потрібно підняти автомобіль і підлізти до реле стартера і накинути крокодил на плюс, а мінус до кузова. Після ви зможете відкрити авто з сигналізації.

Ознаки необхідності заміни акумуляторної батареї

Акумулятор – це деталь, без якої машина не змогла б завестися. Електроагрегат дає можливість їй запуститися, перейти на роботу генератора і заряджати АКБ. Але як і будь-яка інша річ, джерело живлення може зламатися.

Назвемо кілька ознак заміни

  • Машина стала важко заводиться, акумулятор відіграє велику роль у запуску, тому в разі виникнення цієї проблеми необхідно перевірити його.
  • Тріщини в корпусі можуть призвести до витоку електроліту, що негативно впливатиме на роботу автомобіля. В даному випадку також потрібно задуматися про заміну або ремонт.
  • Неприємний запах, що виходить від деталі сигналізує про необхідність ремонту або повної заміни електроліту.
  • У разі індикатора, що постійно горить про необхідність заряджання акумуляторної батареї, також потрібно спробувати зарядити його в теплому приміщенні. Якщо не допомогло, то краще розглянути варіант заміни.

Види АКБ

  • Найпоширенішим видом вважаються акумулятори, що дають обмежений доступ власнику до внутрішньої системи. Вони популярні завдяки вигідній вартості та зручності у використанні.
  • Середнім за популярністю варіантом вважаються електроагрегати з повним доступом до нутрощів. У разі поломки власник може замінити зламану внутрішню частину.
  • Необслуговувані акумулятори є найменш популярними. Вони вважаються найякіснішими, їхній власник може тільки заряджати їх. Вони мають дуже довгий термін служби. Головний же недолік – це висока вартість.

Підбір акумуляторної батареї – це дуже важливий процес, до якого важливо правильно поставитися і з розумінням багатьох аспектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *