Чому розряджається акумулятор під час стоянки в автомобілів БМВ

Хронічна розрядка акумулятора під час стоянки свідчить про витоки електричного струму. Це результат несправності бортової мережі, пошкодження проводки, появи оксидів на виводах. Нерідко втрати виникають через недбалий монтаж автомагнітоли, протиугінної сигналізації, парктроніка.

Визначити конкретну причину витоку можна почерговим відключенням запобіжників з одночасним виміром сили струму в розрив контактів. Різке зниження показників свідчить про проблеми з конкретним силовим ланцюгом. Точну причину втрат можна назвати тільки після детальної діагностики бортової мережі автомобіля.

Через що відбувається підвищена розрядка акумулятора на стоянці BMW? Ця проблема нерідко трапляється у власників цього автомобіля. У цій статті ми розповімо про причини появи розрядки акумуляторної батареї та можливості її виправлення, окрім цього ми розглянемо процес зарядки та види акумуляторів. BMW- це популярна німецька фірма, що виробляє автомобілі, мотоцикли та велосипеди. Популярна вона стала завдяки якісним машинам, які підходять за смаком багатьом.

Причини підвищеної розрядки АКБ

Варто розуміти, що невелике споживання заряду автомобілем в спокійному стані- це абсолютно нормально. Але при збільшеному споживанні необхідно звернути увагу на проблему і шукати її причину.

Розповімо докладніше про деякі проблеми:

 • Однією з найпоширеніших причин є неправильне підключення електрики в системі. У разі поганого підключення електроніки здійснюється тиск на бортовий ланцюг.
 • При старінні електроагрегату може також здійснюватися надмірний тиск на ланцюг, що призводить до підвищеної розрядженості.
 • Пошкодження навіть одного проводка може призвести до цієї проблеми, головне вчасно це помітити, щоб запобігти більш серйозним поломкам.
 • При виявленні проблеми потрібно перевірити контакти проводів. Вони можуть призводити до підвищеного тиску на ланцюг у заглушеному стані автомобіля.
 • Зламаний генератор також може стати причиною появи цієї несправності.
 • Важливо підбирати правильні показники акумуляторної батареї, а особливо такий фактор, як ємність. Потрібно з усією серйозністю поставитися до підбору деталі, щоб уникнути несправностей у майбутньому.
 • Найбільш неочевидним є кнопка склопідйомника, яка залипла. При виявленні несправності краще перевірити і цей варіант.

Часто з цією проблемою зустрічаються власники моделей BMW F30 і BMW F25. Основні проблеми в цьому випадку можуть бути такими:

 • Невеликий розряд акумулятора BMW F30 як і у BMW X3 F25 буває взимку, частіше після довгих стоянок авто на 24 години і більше;
 • Також причиною може бути відеореєстратор, налаштований таким чином, що він записує цілодобово, або під час під’єднання живлення через OBD-роз’єм

Можливості виправлення проблеми

 • Ця неполадка має трохи шляхів виправлення проблеми, але в разі її виникнення ви можете просто проігнорувати повідомлення про розрядженість. Буде горіти датчик на приладовій панелі, але ці сповіщення повідомляють про розрядку нижче ніж 70 або 50 відсотків, тобто акумулятор не повністю розряджений і може зарядитися від генератора.
 • Також ви можете просто поставити машину в тепле місце і зарядити електроагрегат, при повторному виникненні проблеми необхідно перевірити електросистему.
 • Ви можете спробувати проїхатися 60 кілометрів і спробувати дати можливість генератору зарядити АКБ, якщо не спрацювало, варто також задуматися про варіант заміни.
 • Кращим варіантом вирішення неполадки- це поїхати в сервіс для проведення діагностики. Спеціаліст проведе діагностику і перевірить всі можливі причини появи проблеми, тому цей варіант буде найпростішим.

Акумулятор – це важлива деталь автомобіля, за якою необхідно ретельно стежити і правильно підбирати параметри, які підходять вашій машині. Це забезпечить вам комфортну експлуатацію авто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *